Can Ataklı Yazdı, Akıllarda Soru İşareti Kaldı

Can Ataklı Yazdı, Akıllarda Soru İşareti Kaldı

Can Ataklı Yazdı, Akıllarda Soru İşareti Kaldı
17 Kasım 2016 - 19:14 - Güncelleme: 17 Kasım 2016 - 19:19

"Erdoğan 3 ismi kelepçeli görmek istiyor" iddiası! O isimler Abdullah Gül, Bülent Arınç, Ahmet Davutoğlu mu?

Sözcü gazetesi yazarı Can Ataklı bugünkü köşe yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eski 3 Ak Parti'li yöneticiyi kelepçeli görmek istediğini yazdı.   

Sözcü Yazarı Can Ataklı'nın "SARAY KORKUSU ABDULLAH GÜL'Ü GÖMDÜ" başlıklı yazısı şöyle devam ediyor.

Önce bir dedikodu vermek istiyorum.

“Dedikodu” diyorum, çünkü kanıtlamam olanaksız. Ancak Ankara'da kulağı hayli delik bir kaynağım “kesinlikle doğru” diye anlattı.

Erdoğan saraya çağırdığı önemli bir AKP'li isme “O üçünü kelepçeli görmek istiyorum” demiş.

Kaynağım “Demiş diyorum ama öyle sakin ifadeyle değil, öfkeyle öyle bağırmış ki sarayın camları zangırdamış” diyerek sözlerine destek verdi.

Kim peki bu üç kişi?

Biri bir dönem öncesinin en tepedeki ismi. Diğeri yine kısa süre öncesine kadar devletin en önemli icra makamını işgal eden kişi. Üçüncüsü ise AKP'nin kurucularından, demokrasinin kalesinin yöneticiliğini yapmış bir isim.

Öfkenin kaynağı ise bu üç kişinin cemaatle ilişkili olduğuna inanılması. Saray bu üçlünün gizliden gizliye kuyusunu kazdığına inanıyormuş.

"Dedikoduyu bir kenara bırakalım, önceki gün yapılan bir toplantıya değinelim." şeklinde devam eden yazının tamamına  http://www.sozcu.com.tr/2016/yazarlar/can-atakli/saray-korkusu-abdullah-gulu-gomdu-1512941/  ulaşabilirsiniz

YORUMLAR

  • 0 Yorum