Rizeli Doktor Köseoğlu Koronavirüse Yenik Düştü

Memleketi Rize’de de bir dönem görev yapan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Recep Ali Köseoğlu (57), koronavirüs nedeniyle İstanbul’da hayatını kaybetti.

Rizeli Doktor Köseoğlu Koronavirüse Yenik Düştü
08 Ekim 2020 - 13:57

Rize’nin Kalkandere ilçesinden olan ve 20 Ocak 2006 ile 6 Kasım 2009 tarihleri arasında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan İstanbul Özel Avrupa Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Recep Ali Köseoğlu, koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 57 yaşında İstanbul'da hayatını kaybetti.

BİRİ TRABZONLU OLMAK ÜZERE 2 DOKTOR DAHA HAYATINI KAYBETTİ

İzmir'de ise Alsancak Devlet Hastanesi'nin pandemi servisinde görev yapan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Atilla Baran ve İstanbul'da bir ay önce koronavirüse yakalanıp sağlığına kavuştuktan sonra tekrar işe başlayan 31 yaşındaki Trabzonlu Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doktor Ahmet Akbaş, evinde yaşamını yitirdi. İstanbul Tabip Odası, Akbaş'ın bilinen ek bir sağlık sorunu bulunmadığını, ani ölümünün Kovid-19 hastalığının komplikasyonları ile ilişkili olabileceğini belirtti. Genç doktorun bir yakını ise, Akbaş'ın kalp krizinden öldüğünü söyledi. Doktorun kesin ölüm nedeni Adli Tıp raporuyla belli olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum