İYİ Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Gürsu: "Herkesi Gönül Kapılarını Açmaya Davet Ediyorum"

İYİ Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığına atanan İYİ Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Aşkın Gürsu, “İYİ Partili olmanın vermiş olduğu gururun sebebi olan herkesi gönül kapılarını açmaya ve birlikte hareket etmeye davet ediyorum.” dedi.

İYİ Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Gürsu: "Herkesi Gönül Kapılarını Açmaya Davet Ediyorum"
07 Şubat 2019 - 12:12

İYİ Parti Rize Kurucu İlçe Başkanı Osman Civelek, parti Genel Merkezi tarafından görevden alındı yerine İl Başkan Yardımcısı Aşkın Gürsü, Merkez İlçe Başkanı olarak atandı.

Rize Merkez ilçe Başkanlığına atanan Aşkın Gürsu, yaptığı açıklamada, “Genel merkezimizin almış olduğu karar ile İYİ Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığına getirildim. Beni bu göreve laik gören Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendiye, teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın Beyfendiye, tüm genel merkez yöneticilerine ve İl Başkanımız Av. Ayşegül Özyanık hanımefendiye sonsuz teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimleri öncesi genel merkezimizin almış olduğu bu karara daha önceden olduğu gibi saygı duyuyorum. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl partimizin kuruluş aşamasında, daha sonraki kongre süreçlerinde ve sonrasında seçimlerde aktif olarak rol almıştım. Merkez ilçe başkanlığı görevine atanmadan önce İyi parti İl başkan yardımcılığı görevimi yürütmekteydim. İYİ Parti Rize Merkez ilçe yönetimini oluşturan bu günlere kadar getiren, seçimlerde göstermiş olduğu üstün özveri ile çalışmalarını yürüten kurucu ilçe başkanımız Sayın Osman Civelek beyfendiye partimiz ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de partimizi bir adım daha ileriye taşımak için birlikte hareket etme arzusu içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Tarafımıza yüklenen sorumluluğun bilincinde gece gündüz dur durak bilmeden çalışmalarımızı devam ettireceğimizi belirtmek istiyorum. İYİ Partili olmanın vermiş olduğu gururun sebebi olan herkesi gönül kapılarını açmaya ve birlikte hareket etmeye davet ediyorum. İnşallah Rize’ye İYİ geleceğiz” dedi.

Haber: İlyas Gür

YORUMLAR

  • 0 Yorum