Bakan Soylu Kato'da Rafting Yaptı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde Habur Çayı üzerinde rafting yaptı.

Bakan Soylu Kato'da Rafting Yaptı
15 Ekim 2020 - 11:42

Devletin kararlı operasyonları ile terörden temizlenen Beytüşşebap ilçesinde bulunan Kato Dağı eteklerindeki Habur Çayında Kotalı Rafting Türkiye şampiyonası düzenlendi. Etkinliğe katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sporcularla birlikte Habur Çayında rafting yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile beraberindeki heyeti etkinlik alanında Beytüşşebap Kaymakamı Hasan Meşeli, Beytüşşebap Belediye Başkanı Habib Aşan, Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, Beytüşşebap İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hasan Erbağ, kurum müdürleri, STK temsilcileri, Rafting Kulüplerinin temsilcileri, sporcular ve vatandaşlar karşıladı.

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Baykan ile Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Yardımcı, Bakan Soylu ve Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Baydaş’a Rafting Sporcu Belgesi takdim etti. Rafting sporcu lisansını alan Bakan Soylu, beraberinde Bakan Yardımcısı Baydaş ve Vali Pehlivan ile birlikte yelek ve kasklarını giydi, Habur Çayında rafting yaparak etkinliğin startını verdi.

bakan-suleyman-soylu-katoda-rafting-yapti-(4).jpgbakan-suleyman-soylu-katoda-rafting-yapti-(6).jpgbakan-suleyman-soylu-katoda-rafting-yapti-(5).jpgbakan-suleyman-soylu-katoda-rafting-yapti-(3).jpgbakan-suleyman-soylu-katoda-rafting-yapti-(2).jpgbakan-suleyman-soylu-katoda-rafting-yapti-(1).jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum