Vali Çeber: "Rize'de Seçimler Huzur ve Güven İçerisinde Gerçekleştirildi"

Rize Valisi Kemal Çeber, her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Haftaya Başlangıç Toplantısında’ 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin Rize genelinde huzur ve güven ortamında gerçekleştirildiğini söyledi.

Vali Çeber: "Rize'de Seçimler Huzur ve Güven İçerisinde Gerçekleştirildi"
03 Nisan 2019 - 11:11

Rize’deki kamu kurumlar arasındaki koordinasyonun ve etkili iletişimin sağlanması amacıyla Rize Vali Kemal Çeber başkanlığında gerçekleştirilen “Haftaya Başlangıç” toplantılarının bu haftaki bölümünde Rize Tarım ve Orman Müdürü Şafak Bulut ve Rize Meteoroloji Müdürü İbrahim Oğuz Ergün, kurumların faaliyet alanları ve yürütülen çalışmalar hakkında birer sunum yaptılar.

Vali Kemal Çeber, toplantının son bölümünde yaptığı değerlendirmede; yaptıkları ayrıntılı sunumlardan dolayı Tarım ve Orman Müdürü Bulut ve Meteoroloji Müdürü Ergün’e teşekkür etti.

Vali Çeber, ayrıca 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler seçimlerinin Türkiye ve Rize için hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak; “Seçimler, Rize genelinde huzur ve güven ortamında gerçekleştirildi. Bu huzur ve güven ortamının sağlanmasındaki koordinasyonundan dolayı başta Vali Yardımcım Ahmet Dalkıran’a, daha sonra İl Emniyet Müdürümüz Nurettin Gökdüman ve İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı’na ve ayrıca emeği geçen diğer herkese huzurunuzda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Rize Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, Güneysu Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Davut Düzgün, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ve diğer kurum müdürleri katıldı.

rizede-haftaya-baslangic-toplantilari-(2).jpgrizede-haftaya-baslangic-toplantilari-(3).jpgrizede-haftaya-baslangic-toplantilari-(4).jpgrizede-haftaya-baslangic-toplantilari-(1).jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum