Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'dan Rize'ye Döndü

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın cenazesine katılmak üzere İstanbul'a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeniden memleketi Rize'ye döndü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'dan Rize'ye Döndü
14 Şubat 2021 - 18:21

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın cenazesine katılmak üzere sabah saatlerinde Güneysu'dan helikopterle Trabzon'a, öğle saatlerinde de Trabzon Havalimanından İstanbul'a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın cenazesine katıldıktan sonra İstanbul'dan uçakla geldiği Trabzon Havalimanından helikopterle Güneysu'ya geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın (Pazartesi) saat: 13.30'da Rize Yeni Şehir Spor Salonunda düzenlenecek olan ve İl Başkanı İshak Alim başkanlığında tek liste ile gidilecek olan AK Parti Rize İl Başkanlığı kongresine katılacak.

Pazartesi akşamı Güneysu'da konaklayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Şubat'ta Trabzon İl Kongresine katılacak ve buradan Ankara'ya dönecek. Trabzon İl Kongresi salı günü saat: 14.30’da Hayri Gür Spor Salonunda yapılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum