Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

Artvin Valisi Kemal Cirit toplantıda açıklamalarda bulundu.

Artvin İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi
28 Temmuz 2015 - 16:22 - Güncelleme: 28 Temmuz 2015 - 16:35

 

Vali Kemal Cirit başkanlığında Valilik Çoruh Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, DSİ 26. Bölge Müdür Yardımcısı Turan Karagöz, Karayolları 10. Bölge Müdür Yardımcısı Turgay Çolak, Orman Bölge Müdürü Mehmet Sedat Ecevit, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 12. Bölge Müdürü Mustafa Bulut, kaymakamlar, belediye başkanları,  yatırımcı kurum ve kuruluşların bölge ve il müdürleri, sivil toplum kuruluşları ile meslek odalarının başkanları katıldı.

 

 

Vali Cirit, Artvin'de yürütülen kamu hizmetlerinin eksiksiz ve tam olarak en uzak mezralara dahi iletilmeye devam edeceğini, hizmetlerde asla durağanlığa fırsat vermeyeceklerini belirterek,  bürokraside durağanlığın olmadığını, siyasetin belirlediği stratejilerin bürokrasi tarafından uygulandığını dile getirdi.

 

 

Artvin'in de kendine dönük bir gündemi olduğunu ifade eden Cirit, "Artvin'de bir kısmın gündeminde yoğun olarak yaşanan bir maden konusu var. Madenle ilgili vali olarak benden bir açıklama beklendiğinin farkındayım. Zamanı geldiğinde madenle ilgili açıklamamızı yapacağız. Önümüzdeki süreçte yapılacakları kendi aramızda değerlendirmekteyiz. Biz de Artvin'in gündeminin sadece madenden ibaret olmadığını bir kez daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Konuşacağımız, değerlendireceğimiz hususlarla da bunu göstermek niyetindeyiz" dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum